Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 8

Széchenyi Zsigmond három könyve:  Denaturált Afrika. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás! Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói félvászonkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Alaszkában vadásztam. Világjárók 8. Bp., 1960, Gondolat. Második kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés.
15470.

Rufpreis:
1 800 HUF
Két vadászati témájú könyv:  500 kérdés a vadgazdálkodásról. Szerk.: Csekő Sándor, Gyenge László. Nimród füzetek. Bp., é.n., Pallas Lap-, és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.  Milleniumi Vadászévkönyv 2001. Szerk.: Pechtol János. Bp., 2001, Dénes Natúr Műhely Kiadó. Kiadói papírkötés.
15471.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kittenberger Kálmán, 2 db:  Kelet-Afrika vadonjaiban. Pfannl Egon rajzaival. Bp., 1981, Móra. Hatodik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Afrikai vadászkönyv. Bp., 1986, Kentaur könyvek. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15472.

Rufpreis:
1 000 HUF
4 db könyv, nagyrészt vadászati témában: Durrell, Gerald: Vadak a vadonban (1988); Putrament, Jerzs: Horgászbottal négy földrészen át (1975); Fekete István: Kittenberger Kálmán élete (1962); Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén (1961). Példányonként változó kötésben, nagyrészt jó állapotban.
15473.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar Ferenc: Vadászat Kudu-földön. Afrikai vadásznapok. Bp., 1989, Béta. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15474.

Rufpreis:
800 HUF
A. Becker: Auf der Wildbahn Berlin, 1910. Trowitzsch. Egészvászon kötésben, kissé szakadozott, belső címlap hiányzik / In full linen binding, inner front page missing
15475.

Rufpreis:
800 HUF
Magyar Vadászok Orsz. Szövetségének vadászati szabályzata. Bp., 1974. 36p.
15476.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Széchényi Zsigmond 2 db könyve: Afrikai tábortüzek. Budapest, 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé szakadozott papírborítóban, a papírborítón belül ragasztás nyomokkal. Alaszkában vadásztam. Világjárók 8. Budapest, 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
15477.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF