4 db könyv, nagyrészt vadászati témában: Durrell, Gerald: Vadak a vadonban (1988); Putrament, Jerzs: Horgászbottal négy földrészen át (1975); Fekete István: Kittenberger Kálmán élete (1962); Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén (1961). Példányonként változó kötésben, nagyrészt jó állapotban.
A. Becker: Auf der Wildbahn
Berlin, 1910. Trowitzsch. Egészvászon kötésben, kissé szakadozott, belső címlap hiányzik / In full linen binding, inner front page missing
Széchényi Zsigmond 2 db könyve:
Afrikai tábortüzek. Budapest, 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé szakadozott papírborítóban, a papírborítón belül ragasztás nyomokkal.
Alaszkában vadásztam. Világjárók 8. Budapest, 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.