15465.
287. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
A mai otthon. Összeáll. Maria Mathilde Mandl. szerk. Z. Tábori Piroska. Bp., 1928, Dante. 392p. RendkÃvül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerincén kissé kopottas állapotban.