10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Szokoly Viktor: Pesti furcsaságok. Humorisztikus életkép-gyűjtemény. Pest, 1860, Emich Gusztáv, 1 t. (kőnyomatú címkép: Jankó János rajza után készült pesti életkép, háttérben a Lánchíddal) + 120+2 p.+1 t.; 1 t. (kőnyomatú címkép: Jankó János rajza után készült életkép) +136+1+XI p.+1 t. Első kiadás. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső kötéstáblán jegyzetekkel, foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.