Pásztor Árpád: Princesz. Történet egy babagyárból. Vértes Marcel rajza... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/287/kategorien~Bucher/Bucher-Andere~100044/Pasztor-Arpad-Princesz-Tortenet-egy-babagyarbol-Vertes-Marcel-rajzaival-Bp-1919-Athen~II1503933
1503933
15796
287
Books: Other
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Pásztor Árpád: Princesz. Történet egy babagyárból. Vértes Marcel rajzaival. Bp., 1919, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval.
: tánczos_gábor