Magyar Regényírók Képes Kiadása, 55 kötet a sorozatból Bp., 1900-1911, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, néhány kötet kissé kopott, de összességében nem rossz állapotú sorozat