Élő Könyvek: Külföldi Klasszikusok I-XL. Komplett sorozat 40 kötetben. Budapest, é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Változó, de alapvetően jó állapotban.