2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Nagy Lajos, Hunyadi János, Mátyás király. Bp., 1905, Athenaeum. Kiadói kissé kopottas illusztrált egészvászon kötés, az elülső előzéklap szakadt. Jó állapotban.