Barna Jónás: Rákóczi árvái. A hazáért és a szabadságért. Történetek a kuruc-labanc világból. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hirlap- és Könyvkiadóvállalat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kopottas és kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.