800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Selma Lagerlöf: Gösta Berling. Berlin, é.n., Paul Franke. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Linen-binding, with worn cover, in German language.