cca 1920 Victoria Hévizi emlék bögre, matricás, jelzett, kopott aranyo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/287/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~100007/cca-1920-Victoria-Hevizi-emlek-bogre-matricas-jelzett-kopott-aranyozas-apro-csorbaval-az-~II1508620
1508620
11127
287
Beschreibung: cca 1920 Victoria Hévizi emlék bögre, matricás, jelzett, kopott aranyozás, apró csorbával az alján, m:7,5 cm
: vörös_iván