Hummel kislány és kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, néhol kopot... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/287/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Keramiken~100006/Hummel-kislany-es-kisfiu-kezzel-festett-keramia-jelzett-nehol-kopott-festes-m13-cm~II1510094
1510094
11063
287
Art-ceramics
Rufpreis:
16 000 HUF 43,24 EUR , 47,06 USD
Beschreibung: Hummel kislány és kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, néhol kopott festés, m:13 cm
: vörös_iván