Jelzés nélkül: Színyei-Merse Mihály (?-1859). Olaj, vászon, restaurált... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/287/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~100001/Jelzes-nelkul-Szinyei-Merse-Mihaly-1859-Olaj-vaszon-restauralt-60C39750-cm-cca-1840~II1509198
1509198
10290
287
50000
Rufpreis:
50 000 HUF 135,14 EUR , 147,06 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Színyei-Merse Mihály (?-1859). Olaj, vászon, restaurált, 60×50 cm, cca 1840
: vörös_iván