1896 Dr. Peters & Rost Fabrik und Lager chemischer Apparate und Utensilien. Preis-Liste über Apparate und Utensilien. Peters&Rost kémiai berendezések és eszközök katalógusa, német nyelven. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a hátsó szennylap hiányzik./
Contamporary half-linen-binding, in German language.