Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 99

~1900. A kalocsai Szent István Jezsuita Gimnázium emlékérme peremén jelzett Ag emlékérem fül nélkül GYMNASIUM SOCIETATIS JESU AD S. STEPHANUM - IHS - COLOCAE / UNUS ACCIPIT BRAVIUM (17,30g/35mm) T:2,2- ph., ü., fülnyom
30871.

~1900. "A kalocsai Szent István Jezsuita Gimnázium emlékérme" peremén jelzett Ag emlékérem fül nélkül "GYMNASIUM SOCIETATIS JESU AD S. STEPHANUM - IHS - COLOCAE / UNUS ACCIPIT BRAVIUM" (17,30g/35mm) T:2,2- ph., ü., fülnyom

Rufpreis:
4 000 HUF
1904. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érme aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 ph. Hungary 1904. The Hungarian Fireman Association, V years service medal gilt Br decoration without ribbon C:XF edge error
30872.

1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érme" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 ph. Hungary 1904. "The Hungarian Fireman Association, V years service medal" gilt Br decoration without ribbon C:XF edge error

Rufpreis:
2 000 HUF
9
~1920-1930. M.O.K.Sz. (Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség) - Magyar műkorcsolyázó zománczott Br jelvény, hátoldalán JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7. (33mm) T:2
30873.

~1920-1930. "M.O.K.Sz. (Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség) - Magyar műkorcsolyázó" zománczott Br jelvény, hátoldalán "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." (33mm) T:2

Rufpreis:
1 400 HUF
23
~1920-1940. Magyar zászló, zománcozott fém gomblyukjelvény, hátoldalon MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5. (11x17mm) T:2
30874.

~1920-1940. Magyar zászló, zománcozott fém gomblyukjelvény, hátoldalon "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5." (11x17mm) T:2

Rufpreis:
1 800 HUF
1920-1944. Koronás Vöröskereszt zománcozott nővér jelvény (22x15mm) T:2 HV 1132.
30875.

1920-1944. "Koronás Vöröskereszt" zománcozott nővér jelvény (22x15mm) T:2 HV 1132.

Rufpreis:
3 000 HUF
~1930. Magyar Testgyakorlók Köre 1888. / Bátorság - Buzgalom - Barátság Br díjérem (42mm) T:2
30876.

~1930. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888. / Bátorság - Buzgalom - Barátság" Br díjérem (42mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1930-1940. Fodor Sport Intézet - vívás, tenisz és sí aranyozott fém jelvény (21x24mm) T.2
30877.

~1930-1940. "Fodor Sport Intézet - vívás, tenisz és sí" aranyozott fém jelvény (21x24mm) T.2

Rufpreis:
1 200 HUF
~1930-1940. Sanctus Iosephus / Patrona Hungariae Br medál füllel (32mm) T:1-,2
30878.

~1930-1940. "Sanctus Iosephus / Patrona Hungariae" Br medál füllel (32mm) T:1-,2

Rufpreis:
800 HUF
1930. A Magyar Athletikai Szövetség Br díjérem füllel, LUDVIG BP gyártói jelzéssel (30,5x30,5mm) T:2
30879.

1930. "A Magyar Athletikai Szövetség" Br díjérem füllel, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (30,5x30,5mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1942. Petőfi Sándor 1848 a Magyar Történelmi Emlékbizottság felkérésére Pátzay Pál által tervezett jelvény (18x26mm) T:2
30880.

1942. "Petőfi Sándor 1848" a Magyar Történelmi Emlékbizottság felkérésére Pátzay Pál által tervezett jelvény (18x26mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
Szomor László (1908-1980) 1947. Magyar Athletikai Szövetség verseny díja fém emlékérem füllel (36mm) T:2,2-
30881.

Szomor László (1908-1980) 1947. "Magyar Athletikai Szövetség verseny díja" fém emlékérem füllel (36mm) T:2,2-

Rufpreis:
1 000 HUF
1949. 1849-1949 a Szabadságharc 100 éves évfordulójára készült zománcozott Br gomblyukjelvény (19mm) T:2
30882.

1949. "1849-1949" a Szabadságharc 100 éves évfordulójára készült zománcozott Br gomblyukjelvény (19mm) T:2

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF