Vieszt Zoltán: Csak úgy a föld körül. Budapest, 1942, Dr. Vajna és Bok... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/285/kategorien~Bucher/~100028/Vieszt-Zoltan-Csak-ugy-a-fold-korul-Budapest-1942-Dr-Vajna-es-Bokor-Kiadoi-egeszvaszo~II1418970
1418970
13182
285
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Vieszt Zoltán: Csak úgy a föld körül. Budapest, 1942, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, a gerince sérült, foltos.
: tánczos_gábor