13570.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Benczúr Gyula: Gyakorlati balneológia és klimatológia különös tekintettek a hazai viszonyokra. Bp., 1939, Novák Rudolf és Társa. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.