13813.
285. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
8 000 HUF
Márai Sándor: A féltékenyek 1-2. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel. A szerző által aláírt első kiadás.