A Szovjet Hadsereg harcászatának fejlődése a nagy honvédő háború éveiben (1941-1945). Szerk.: K. Sz. Kolganov. Bp., 1959, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói félvászon kötés. Kiadói kopottas félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.