Gránit mélytányér, kézzel festett, jelzett, máz hibával, kopott, d:23... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/285/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~100007/Granit-melytanyer-kezzel-festett-jelzett-maz-hibaval-kopott-d23-cm~II1486399
1486399
11140
285
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Gránit mélytányér, kézzel festett, jelzett, máz hibával, kopott, d:23 cm
: vörös_iván