Kovács jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, farost, keretben, 13×19 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/285/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~100001/Kovacs-jelzessel-Asztali-csendelet-Olaj-farost-keretben-13C39719-cm~II1489573
1489573
10110
285
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Kovács jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, farost, keretben, 13×19 cm
: vörös_iván