1974. 50Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár, eredeti, plombált sérült MNB plasz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Numismatik/Ungarische-Munzen-und-Munzen-mit-ungarischem-Munzzeichen~400008/1974-50Ft-Ag-plus-100Ft-Ag-MNB-par-eredeti-plombalt-serult-MNB-plasztiktokban-TBU-patina-Adam~II1481388
1481388
30428
284
Hungarian coins and coins with Hungarian mint marks
Numismatik
Beschreibung: 1974. 50Ft Ag + 100Ft Ag "MNB" pár, eredeti, plombált sérült MNB plasztiktokban T:BU patina Adamo EM44, EM45
: nagy_emese