Gemischt Lose Banknoten und Münzen

Zahl der Lose: 15

Vegyes magyar és külföldi fémpénz, replika tétel: 1851B 2kr Cu + 1861B 4kr Cu + Ausztria ~1800. Bécsi számláló bárca + 1861A 4kr + Olaszország 1808M 20L I. Napóleon aranyozott fém replika COPY jelzéssel / metal replica with COPY mark + 2db hamis római dénár T:vegyes
31295.

Vegyes magyar és külföldi fémpénz, replika tétel: 1851B 2kr Cu + 1861B 4kr Cu + Ausztria ~1800. Bécsi számláló bárca + 1861A 4kr + Olaszország 1808M 20L "I. Napóleon" aranyozott fém replika "COPY" jelzéssel / metal replica with "COPY" mark + 2db hamis római dénár T:vegyes

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Vegyes: 1861B 1kr Cu + 1941. 10f Fe + 1946. 2f tombak + Szerb-Horvát-Szlovén Királyság 1925. 1D Ni-Br T:2,2-,3 Mixed: Hungary 1861B 1 Krajczar Cu + 1941. 10 Filler Fe + 1946. 2 Filler tombac + Kingdom of the Serbs, Croats and Slovenes 1925. 1 Dinar C:XF,VF,F
31296.

Rufpreis:
800 HUF
4db-os vegyes sérült, rossz tartású magyar és külföldi ezüstpénz, közte 1929. 2P Ag Madonna; Románia 1946. 100.000L Ag T:3,3- durva ph. 4pcs of various silver coins in bad condition, including Hungary 1929. 2 Pengő Ag Madonna; Romania 1946. 100.000 Lei Ag C:F,VG severe edge error
31297.

4db-os vegyes sérült, rossz tartású magyar és külföldi ezüstpénz, közte 1929. 2P Ag "Madonna"; Románia 1946. 100.000L Ag T:3,3- durva ph. 4pcs of various silver coins in bad condition, including Hungary 1929. 2 Pengő Ag "Madonna"; Romania 1946. 100.000 Lei Ag C:F,VG severe edge error

Rufpreis:
2 000 HUF
5db-os vegyes sérült, rossz tartású külföldi ezüstpénz, közte Német Államok / Bajorország 1765. 3kr Ag III. Miksa; Orosz Birodalom 1913. 10k Ag T:2-,3,3- 5pcs of various silver coins in bad condition, including German States / Bavaria 1765. 3 Kreuzer Ag Maximilian III; Russian Empire 1913. 10 Kopeks Ag C:VF,F,VG
31298.

5db-os vegyes sérült, rossz tartású külföldi ezüstpénz, közte Német Államok / Bajorország 1765. 3kr Ag "III. Miksa"; Orosz Birodalom 1913. 10k Ag T:2-,3,3- 5pcs of various silver coins in bad condition, including German States / Bavaria 1765. 3 Kreuzer Ag "Maximilian III"; Russian Empire 1913. 10 Kopeks Ag C:VF,F,VG

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes 5db-os medál tétel, közte 1978. Szentendrei templom téri Teátriumi játékok emlékmedál (36x40mm), DN Phaisztoszi korong öntött modern emlékérem (~34mm) T:2,2-
31299.

Vegyes 5db-os medál tétel, közte 1978. "Szentendrei templom téri Teátriumi játékok" emlékmedál (36x40mm), DN "Phaisztoszi korong" öntött modern emlékérem (~34mm) T:2,2-

Rufpreis:
1 000 HUF
~60db-os vegyes fémpénz, plakett, kitüntetés, jelvény, kitűző és zseton tétel, közte DN Ady Endre 1877-1919 Al emlékérem (59mm), DN Budapest ZOO 1866 fém zseton, 1988. 2Ft sárgaréz T:vegyes
31300.

~60db-os vegyes fémpénz, plakett, kitüntetés, jelvény, kitűző és zseton tétel, közte DN "Ady Endre 1877-1919" Al emlékérem (59mm), DN "Budapest ZOO 1866" fém zseton, 1988. 2Ft sárgaréz T:vegyes

Rufpreis:
2 400 HUF
17
~90db-os vegyes, nagyrészt külföldi fémpénz tétel, közte Német Államok / Poroszország 1914A 3M Ag II. Vilmos, Nagy-Britannia 1951. 1Fl Cu-Ni VI. György T:vegyes
31301.

~90db-os vegyes, nagyrészt külföldi fémpénz tétel, közte Német Államok / Poroszország 1914A 3M Ag "II. Vilmos", Nagy-Britannia 1951. 1Fl Cu-Ni "VI. György" T:vegyes

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
14
Vegyes, főleg dán, belga, horvát, francia és osztrák fémpénz tétel ~900g súlyban + 1961-1974. 5db boglár és szovjet bankjegy T:vegyes
31302.

Rufpreis:
1 000 HUF
10
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1Kg-os súlyban T:vegyes
31303.

Rufpreis:
1 400 HUF
31304.

Rufpreis:
1 400 HUF
31305.

Rufpreis:
1 400 HUF
31306.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF