dr. Kelen Béla: Röntgenológia orvostanhallgatók és gyakorló orvosok sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Wissenschaft-und-Technik~36/dr-Kelen-Bela-Rontgenologia-orvostanhallgatok-es-gyakorlo-orvosok-szamara-Bp-1928-K-M~II1054828
1054828
13423
284
Books: Science and technology
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: dr. Kelen Béla: Röntgenológia orvostanhallgatók és gyakorló orvosok számára. Bp., 1928. K. M. Egyetemi nyomda. Kissé megviselt félvászon kötésben
: grózer_virág