13337.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Vasúti Magasépítmény. Műszaki Útmutató I. rész. Budapest, 1972, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 400 p. Kiadói félvászon kötés.