13393.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Tóth Árpád: Fodrászipari technológia. Ipari szakkönyvtár 20. Budapest, é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 120+1+2p. Kiadói félvászon foltos, kopottas borítóval.