13444.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Steiner Pál: Sebészeti műtéttan. Bp., 1916, Franklin. Számos ábrával. Vászonkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.