13391.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Rudolf Schwarz: Technisches Taschenlexikon. Wien, é.n., Szerzői kiadás. Átkötött egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti képpel illusztrálva.