13469.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Koczkás Gyula: Ember és tudománya. Budapest, É.N., Béta Irodalmi Rt. Kiadói félvászon, 145 p. A borítója kopottas. Az elülső előzéklap hiányzik! Az 5. oldalon tollal bejegyzés!