13359.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Hendrik Willem van Loon: Ember, honnan indultál? Bp., 1938, Hungária. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon-kötésben.