13330.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Grész Leó: Algebra és geométria. Összefoglaló érettségi tételekkel, képlettárral, és differenciál-, és integrálszámítás elemeivel. Bp., 1934, Németh József. Átkötött kissé kopottas félvászon kötés.