Geodéziai kézikönyv I-II. A harmadik kötet hiányzik. Bp. 1957, Közgazd... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Wissenschaft-und-Technik~36/Geodeziai-kezikonyv-I-II-A-harmadik-kotet-hianyzik-Bp-1957-Kozgazdasagi-es-Jogi-304-p-~II1285735
1285735
13320
284
Books: Science and technology
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Geodéziai kézikönyv I-II. A harmadik kötet hiányzik. Bp. 1957, Közgazdasági és Jogi. 304 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
: sass_melinda