13474.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Fürdősök kézikönyve. Szerk.: Dr. Kunszt János. Bp, 1957, Medicina. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, néhol ceruzás bejegyzéssel, fekete-fehér illusztrációkkal.