13446.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Müller Vilmos (szerk.): Klinikai Therapia. Budapest, 1940. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, 854+865+III p. A könyvben számos fotó és illusztráció található. A borítója kopottas.