13454.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Dr. Hettner Alfréd: A leíró földrajz alapvonalai. I. Európa. Fordította: Dr. LIttke Aurél. Bp., 1925, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopottas borítóval, benne bejegyzésekkel, és ceruzás aláhúzásokkal.