13415.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Gózony Lajos-Dr. Lénárd Vilmos: A gyakorlati bakterológia zsebkönyve. Serológiai függelékkel. Budapest, 1919, Mai Henrik és Fia Könyvkereskedése. III. átdolgozott kiadás. Egészvászon kötésben, 244 p. A kötése kopott, a gerince sérült, szakadt. A címlapon tulajdonosi névbejegyzés.