13426.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Dolgozatok a Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem II. sz. sebészeti klinikájáról. Szerkeszti Bakay Lajos. Bp., 1929, Egyetemi Nyomda. 236 p. Korabeli, kissé megvetemedett egészvászon-kötésben.