W. G. Hardy: Ábrahám. Fordította Baktay Ervin. Bp., é. n., Rózsavölgy... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~41/W-G-Hardy-Abraham-Forditotta-Baktay-Ervin-Bp-e-n-Rozsavolgyi-es-tarsa-Kiadoi-ko~II1239238
1239238
13773
284
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: W. G. Hardy: Ábrahám. Fordította Baktay Ervin. Bp., é. n., Rózsavölgyi és társa. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
: ttg