13728.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Verne Gyula: Sztrogof Mihály. A Kaland Klasszikusai. Verne Gyula összes munkái. Bp., é.n.,Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált egészvászon, kissé kopottas borítóval.