Verne Gyula: Sztrogof Mihály. A Kaland Klasszikusai. Verne Gyula összes munkái. Bp., é.n.,Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált egészvászon, kissé kopottas borítóval.