13863.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Várkonyi Nándor: Az újabb magyar irodalom 1880-1940. Budapest, 1942, Szukits. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel, javított kötéssel.