Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve I. Bp., é.n., Athenaeum. Má... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~41/Takats-Sandor-A-regi-Magyarorszag-jokedve-I-Bp-en-Athenaeum-Masodik-kiadas-Kiadoi-~II1443751
1443751
13683
284
Beschreibung: Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve I. Bp., é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Csak első kötet.
: ttg