Szili Leontin: Majdnem szerelem. Bp., é. n., Fővárosi Könyvkiadó Kft.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~41/Szili-Leontin-Majdnem-szerelem-Bp-e-n-Fovarosi-Konyvkiado-Kft-Laza-kopott-felvaszon-~II1229919
1229919
13744
284
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Szili Leontin: Majdnem szerelem. Bp., é. n., Fővárosi Könyvkiadó Kft. Laza, kopott félvászon kötésben, sérült hátsó borítóval.
: ttg
Katalognummer: