13868.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Pálosy Éva: Fiúk, akarni kell! Ifjúsági elbeszélés. Illusztrálta Makkos-Helyey Pál. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztráva.