13661.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Moreck, Curt: Korunk erkölcsei. 1. köt.: Társadalmunk nemi élete és erotikája. Bp., é. n., Orbis Könyvkiadóvállalat. Erotikus, részben színes, részben fekete-fehér képanyaggal. Kicsit kopott, javított vászonkötésben.