13991.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Kürthy Emilné: A Kovács-leányok és egyéb elbeszélések. 46 képpel. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. 183 p. Szövegközti képekkel, rajzokkal, Festett, kiadói egészvászon-kötésben, a gerinc felső részén apró sérülés.