Komáromi János: Harangoz a mult - Különös utazás. (Komáromi János munkái XVI.) Bp., é.n., Genius. 236 l. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A szerző dedikációjával:
Dr. Vértessy István községi orvos úrnak, hazafias üdvözlettel: Komáromi János