Kant-breviarium. Kant világnézete és életfelfogása. Összeállította Dr. Gross Félix. Fordította Dr. Polgár Gyula. Bp., 1917, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.