Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/284/kategorien~Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~41/Jack-London-Osszes-munkai-XVI-A-ven-halasz-mesei-Forditotta-Vecsey-Leo-Budapest-en-~II1050719
1050719
13964
284
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey Leó. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
: sass_melinda