13659.
284. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Hugo Victor: Izlandi Han I-II. Egy halálraitélt utolsó napja. Claude Gueux. Fordította: Németh Andor, Csillay Kálmán, Sztrokay Kálmán. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.