Homéros: Odysseia. Fordította: Devecseri Gábor. Második kiadás. Budapest,É.N., Új Idők Irodalmi Intézet RT. Singer és Wolfner Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 383 p. A borítója kopottas.